
Накладка на радіатор VidaXL 2 шт сіра 112х19х81.5 см
12 032 ₴
- В наявності
- Код: 187753379
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накладка на радіатор VidaXL являє собою сучасний і практичний елемент для інтер'єру, особливо підходить для гостинних. комплект з 2 штук. Виготовлена з високоякісного інженерного дерева сірого кольору з функцією зберігання. Елегантний дизайн і гладке покриття добре підходять до сучасних інтер'єрів. Матеріал деревного композиту забезпечує міцність і стабільність конструкції, гарантуючи довговічне використання. Лаковане покриття надає гладку, глянцеву поверхню, яка легко миється і довго зберігає привабливий зовнішній вигляд. Водовідштовхувальне покриття захищає від вологи. Тонкий силует і мініималістичний стиль відповідають сучасним трендам і добре вписуються в різні інтер'єри від сучасних до скандинавських. Розміри: 112 x 19 x 81.5 см. Функціональний і декоративний елемент, який перетворює звичайні радіатори в стильні компоненти інтер'єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | vidaXL |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Водовідштовхувальний | Да |
| Висота | 81.5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 19 мм |
| Кількість | 2 |
| Матеріал | Інженерне дерево |
| Покриття | Лаковане |
| Тип | Накладка на радіатор |
| Функція зберігання | Да |
| Ширина | 112 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 032 ₴



