
Масажне крісло Gravora з функцією нахилу світло-сіре 73x92x101 см
14 519 ₴
- В наявності
- Код: 188069324
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масажне крісло Gravora з функцією нахилу призначене для повного розслаблення та відновлення після довгого дня. Крісло оснащене 6 точками вібромасажу, які ефективно знімають напругу в м'язах спини та ніг. Функція нахилу дозволяє регулювати положення спинки в 3 різних позиціях, а також регулювати підніжку вручну для максимального комфорту та підтримки тіла. Управління різними програмами масажу здійснюється за допомогою дистанційного пульта керування. Живлення відбувається через USB порт (адаптер 5В придбавляється окремо). Сидіння, спинка та широкі підлокітники обиті дихаючою міцною тканиною з 100% поліестру з товстою прокладкою, забезпечуючи високий рівень комфорту та тепла при тривалому використанні. Каркас виготовлений з комбінації дерева та металу, що гарантує надійність і стабільність конструкції. Колір: світло-сірий. Матеріали: тканина (100% поліестр), метал, фанера. Розміри в положенні сидячи: 73 х 92 х 101 см, в положенні лежачи: 73 х 142 х 84,5 см. Максимальна вантажопідйомність: 110 кг. Потрібна збірка при доставці. Пристрій безпечний для використання дітьми віком 8 років і старше та особами з обмеженими можливостями при належному наглядові та інструктажі. Артикул виробника: G06188152.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 101 мм |
| Висота в положенні лежачи | 84.5 |
| Глибина | 92 мм |
| Глибина в положенні лежачи | 142 |
| Кількість точок масажу | 6 |
| Мoдель | G06188152 |
| Максимальна вантажність | 110 |
| Матеріал каркаса | Дерево та метал |
| Матеріал основи | Фанера |
| Матеріал тканини | 100% полиэстер |
| Мінімальний вік користувача | 8 |
| Живлення масажу | USB порт. 5В DC |
| Регульовані елементи | Спинка та підніжка |
| Тип | Масажне крісло |
| Тип керування | Дистанційний пульт |
| Потрібне складання | Да |
| Функція нахилу | 3 позиції |
| Колір | Світло-сірий |
| Ширина | 73 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 519 ₴



