
Масажне крісло Gravora розкладне з підйомником червоне 77x94,5x100см
25 987 ₴
- В наявності
- Код: 188069342
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масажне крісло Gravora модель G07244059 у червоному кольорі з функцією розкладання та вбудованим підйомником. Розміри: 77х94,5х100 см. Компактне рішення для релаксації та масажу в домашніх умовах. Наявність підйомного механізму полегшує вставання людям похилого віку та людям з обмеженою рухомістю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 94.5 мм |
| Мoдель | G07244059 |
| Підіймач | Да |
| Тип | Масажне крісло |
| Функція розкладання | Да |
| Ширина | 77 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 987 ₴



