
Електричне масажне крісло Gravora з підігрівом чорне 80x95x100см
30 756 ₴
- В наявності
- Код: 188069556
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричне масажне крісло Gravora G02215104 — вибір для повного розслаблення та комфорту. Крісло оснащене 8 точками масажу для максимального розслаблення м'язів. Функція підігріву забезпечує додатковий комфорт при тривалому використанні. Можливість обертання крісла на 360°. Регульована спинка та підніжка дозволяють підібрати оптимальне положення. Покриття з високоякісної штучної шкіри. Місткісне м'яко заповнене сидіння та спинка. Практична бічна кишеня для пульта керування. Міцна рама з сталі. Розміри в складеному вигляді: 80 x 95 x 100 см (ширина х глибина х висота). Розміри в розкладеному вигляді: 80 x 140 x 91 см. ширина сидіння 55 см, глибина 54 см. Максимальне навантаження 110 кг. Чорний стильний колір. Простий монтаж. Крісло має USB-разъєм, потребує використання сертифікованого адаптера живлення 5 В (не входить в комплект).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічна кишеня для пульта | Да |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Глибина сидіння | 54 |
| Мoдель | G02215104 |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Материал обивки | Штучна шкіра |
| Матеріал рами | Сталь |
| М'яке наповнення | Да |
| Простий монтаж | Да |
| Розмір у розкладеному вигляді (висота) | 91 |
| Розмір у розкладеному вигляді (глибина) | 140 |
| Регульована спинка | Да |
| Регульований підніжка | Да |
| Тип | Електричне масажне крісло |
| Тип живлення | USB + адаптер живлення 5 В |
| Функція обертання | 360° |
| Функція гойдання | Да |
| Функція масажу | 8 точекассажа |
| Функція підігрівання | Да |
| Ширина | 80 мм |
| Ширина сидіння | 55 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 756 ₴



