
Розкладне крісло Gravora масажне з підняттям кремове 77х94,5х100 см
25 972 ₴
- В наявності
- Код: 188069631
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розкладне масажне крісло Gravora G09128970 у кремовому кольорі з функцією підняття. Крісло оснащене електричним двигуном для підняття, що полегшує вставання людям похилого віку та людям з обмеженою рухливістю. Функція розкладання дозволяє регулювати спинку та підніжку за допомогою електричного механізму, відхиляючись до 135 градусів для пошуку ідеальної позиції відпочинку. Вбудовано шість точок вібраційного масажу з вибором програм через пульт управління. Товста м'яка сидіння, спинка та широкі підлокітники забезпечують максимальний комфорт і підтримку. Практичні дрібниці включають підстаканники та бічну кишеню для зберігання необхідних речей. Конструкція виконана з комбінації дерева та металу для забезпечення міцності та довговічності. Оббивка з міцної поліестеру у кремовому кольорі. Розміри в сидячому положенні 77х94,5х100 см, в лежачому положенні 77х149,5х78 см. Максимальна вантажопідйомність 110 кг. Крісло вимагає збірки, яка є інтуїтивною та простою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічна кишеня | Да |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 94.5 мм |
| Кількість точок масажу | 6 |
| Мoдель | G09128970 |
| Максимальна вантажність | 110 |
| Матеріал каркаса | Дерево та метал |
| Материал обивки | Полиэстер |
| М'яке сидіння | Да |
| Підлокітники | Да |
| Підсклянники | Да |
| Розміри в положенні лежачи | 77х149.5х78 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Розкладне крісло |
| Кут відкидання | 135 |
| Керування | Пульт керування |
| Функція масажу | Да |
| Функція підіймання | Да |
| Функція розкладання | Да |
| Колір | Кремовий |
| Ширина | 77 мм |
| Електричний двигун | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 972 ₴



