
Розкладне крісло масажне Gravora з підйомником кремове 77x94.5x100см
25 972 ₴
- В наявності
- Код: 188069787
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розкладне крісло масажне Gravora модель G08128970 у кремовому кольорі з функцією електричного підйому та масажу. Крісло оснащене шістьма точками вібраційного масажу з управлінням пультом дистанційного керування та різними програмами масажу, живлення через USB. Функція підняття з електричним двигуном допомагає встати зі стільця, полегшуючи вставання без навантаження на спину та коліна. Функція розкладання дозволяє автоматично регулювати підніжку та спинку до положення лежачи (до 135 градусів) для максимального комфорту відпочинку. Сидіння, спинка та підлокітники мають товсту обивку з дихаючою та міцною тканиною зі 100% поліестру. Практичні доповнення включають два тримачі для напоїв та бічну кишеню для дрібниць. Рама виконана з металу та фанери, забезпечуючи довговічність використання. Розміри у положенні сидячи 77 x 94.5 x 100 см (ширина x глибина x висота), у положенні лежачи 77 x 149.5 x 78 см. ширина сидіння 50 см, глибина сидіння 58 см, висота сидіння над землею 42-44 см, висота підлокітників над землею 55.5 см. Вібраційний масаж без нагріву, напруга 5V DC, струм 2A. Максимальне навантаження 110 кг. Потрібна збірка. EAN: 8721012170155. Рекомендується для дітей від 8 років, людей похилого віку та людей з фізичними обмеженнями під наглядом або з інструктажем з безпеки використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідний струм | 2A |
| Висота підлокітників над землею | 55.5 |
| Висота сидіння над землею | 42-44 |
| Глибина сидіння | 58 |
| Додаткові функції | Два тримачі для напоїв, бічна кишеня |
| Мoдель | G08128970 |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Матеріал | Тканина (100% поліестер), метал, фанера |
| Напруга | 5V DC |
| Розміри в положенні лежачи (ширина x глибина x висота) | 77 x 149.5 x 78 |
| Розміри в положенні сидячи (ширина x глибина x висота) | 77 x 94.5 x 100 |
| Тип | Розкладне крісло масажне |
| Тип масажу | 6-точковий вібраційний Масаж без подорєва |
| Потрібне складання | Да |
| Кут розкладання | 135 |
| Керування | Пульт дистанційного керування |
| Функція підіймання | Електричний двигун |
| Колір | Кремовий |
| Ширина сидіння | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 972 ₴



