
Розкладне масажне крісло Gravora з функцією підйому світло-сіре 74x89x100 см
20 978 ₴
- В наявності
- Код: 188069975
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розкладне масажне крісло Gravora (модель G0871351) призначене для комфорту та підтримки людей похилого віку та осіб з обмеженими фізичними можливостями. Крісло оснащене електричним двигуном з функцією автоматичного підйому, що полегшує вставання при натисканні кнопки. Особливості: ручне регулювання підніжки та спинки до 135 градусів за допомогою важеля з правої сторони; 6 точок вібромасажу з вибором програм через пульт управління (живлення USB 5В, зарядний пристрій не входить у комплект); товста м'яка обивка сидіння, спинки та підлокітників з дихаючої міцної тканини (100% поліестер); два тримачі для напоїв та бічна кишеня для зберігання предметів; міцна металева та дерев'яна конструкція. Розміри в положенні сидячи: 74x89x100 см (ширина х глибина х висота). Розміри в положенні лежачи: 74x146x78 см. Матеріали: тканина (100% поліестер), метал, фанера. Колір: світло-сірий. Максимальне рекомендоване навантаження: 110 кг. Придатне для дітей старше 8 років під наглядом. EAN: 8721012170964.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічна кишеня | Да |
| Висота | 100 мм |
| Висота в положенні лежачи | 78 |
| Глибина | 89 мм |
| Глибина в положенні лежачи | 146 |
| Тримачі для напоїв | 2 шт. |
| Кількість точок масажу | 6 |
| Мoдель | G0871351 |
| Максимальне завантаження | 110 |
| Матеріал | Тканина (100% поліестер), метал, фанера |
| Оббивка | Повітропроникна тканина |
| Живлення масажу | USB 5В |
| Регулювання спинки та підніжки | Мануальне до 135 градусів |
| Рекомендований вік | Від 8 років |
| Тип | Масажне крісло розкладне |
| Керування масажем | Пуьт управения |
| Функція автоматичного підіймання | Да |
| Колір | Світло-сірий |
| Ширина | 74 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 978 ₴



