
Масажне крісло Gravora електричне з вібрацією винно-червоне
21 096 ₴
- В наявності
- Код: 188070241
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричне масажне крісло Gravora модель G0171258 у винно-червоному кольорі. Крісло оснащене функцією вібрації для релаксації та масажу. Розміри: 74 x 86.5 x 93.5 см. Товар у новому стані з гарантією 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 93.5 мм |
| Глибина | 86.5 мм |
| Мoдель | G0171258 |
| Тип | Масажне крісло |
| Функція вібрації | Да |
| Ширина | 74 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 096 ₴



