
Електричне масажне крісло Gravora розкладне сірий 73x94x101.5см
24 637 ₴
- В наявності
- Код: 188070656
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричне масажне крісло Gravora модель G08221343 у світло-сірому кольорі з функцією розкладання. Розміри: 73х94х101,5 см. Крісло призначено для релаксації та масажу. Компактний дизайн підходить для використання в квартирі або офісі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 101.5 мм |
| Глибина | 94 мм |
| Мoдель | G08221343 |
| Тип | Масажне крісло |
| Функція розкладання | Да |
| Ширина | 73 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 637 ₴



