
Електричне масажне крісло Gravora розкладне чорне 77x94,5x100см
17 615 ₴
- В наявності
- Код: 188070795
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричне масажне крісло Gravora чорного кольору з функцією розкладання. Крісло призначене для повного розслаблення та відпочинку після роботи, читання або перегляду телевізора. Оснащене електричним мотором, який дозволяє автоматично регулювати підніжку та спинку в положення лежачи (максимально 135 градусів) за допомогою зручної кнопки управління. Функція вібраційного масажу включає 6 точок масажу, які вибираються через пульт управління. Масаж живиться від порту USB (потрібен адаптер 5В, не входить до комплекту). Крісло виготовлене з міцної тканини (100% поліестер) з металевим та дерев'яним каркасом. Розміри в положенні сидячи: 77 х 94,5 х 100 см. Розміри в положенні лежачи: 77 х 149,5 х 78 см. ширина сидіння 50 см, глибина сидіння 58 см, висота сидіння над полом 42-44 см. Тип масажу: 6-точковий вібраційний масаж. Максимальне допустиме навантаження: 110 кг. Потрібна збірка. Крісло має зручні підлокітники, підставку для напоїв та бічну кишеню для пульта. Безпечне для використання особами всіх віків, включаючи дітей від 8 років та людей похилого віку при належному нагляді.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічна кишеня | Так, для пульта |
| Висота | 100 мм |
| Висота сидіння над підлогою | 42-44 |
| Глибина | 94.5 мм |
| Глибина сидіння | 58 |
| Каркас | Дерев'яний і металевий |
| Мoдель | G08251626 |
| Максимальне зусилля | 110 |
| Матеріал | Тканина 100% поліестер, метал, фанера |
| Живлення масажу | USB-порт. адаптер 5 В |
| Підлокітники | Так, широкі |
| Підставка для напоїв | Да |
| Розміри в положенні лежачи | 77 х 149.5 х 78 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип | Електричне масажне крісло |
| Тип масажу | 6-точковий вібраційний Масаж |
| Потрібний монтаж | Да |
| Керування | Дистанційний пульт |
| Функція розкладання | Так, електрична, до 135 градусів |
| Ширина | 77 мм |
| Ширина сидіння | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 615 ₴



