
Масажне крісло Gravora електричне з обертанням 360° чорне 80x95x100см
30 756 ₴
- В наявності
- Код: 188070997
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричне масажне крісло Gravora моделі G08215104 у чорному кольорі. Крісло оснащене функцією обертання на 360 градусів, функцією гойдання та вбудованим підігрівом. Розміри: 80x95x100 см. Компактний та зручний дизайн для домашнього використання та релаксації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Мoдель | G08215104 |
| Підігрів | Да |
| Тип | Масажне крісло |
| Функція гойдання | Да |
| Функція повороту | 360° |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 756 ₴



