
Масажне крісло Gravora електричне з вібрацією світлосіре 72,5x96x99,5 см
22 696 ₴
- В наявності
- Код: 188071056
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричне масажне крісло Gravora з функцією вібрації, світлосірого кольору. Оснащене електричною функцією розкладання з регулюванням спинки та підніжки за допомогою 2-кнопкового пульта управління. Крісло має 6 точок вібраційного масажу з можливістю вибору різних програм масажу через пульт з USB-роз'ємом (адаптер USB 5V не входить у комплект). Сидіння, спинка та підлокітники товсто проробені та обшиті дихаючою міцною тканиною для максимального комфорту та підтримки. Каркас виконаний з дерева та металу, забезпечуючи довговічність і стабільність. Два підстаканники полегшують використання крісла при перегляді фільмів або читанні книг. Матеріал: тканина (100% поліестер) та метал. Загальні розміри: 72,5 см ширина x 96 см глибина x 99,5 см висота. Розміри у розкладному положенні: 72,5 см ширина x 136,5 см глибина x 81 см висота. Розміри сидіння: 49 см ширина x 55 см глибина. Висота сидіння над підлогою: 48 см. Висота підлокітників над підлогою: 59 см. Тип масажу: 6-точковий вібраційний масаж. Вхідна потужність: 100-240 В~, 50-60 Гц. Вихідна потужність: DC 28 В. Потрібна збірка. Пристрій призначений для використання особами старше 8 років під наглядом дорослих. Код EAN: 8720286939475.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна потужність | 100-240 В~, 50-60 Гц |
| Висота | 99.5 мм |
| Висота підлокітників | 59 |
| Висота сидіння над підлогою | 48 |
| Вихідна потужність | DC 28 В |
| Глибина | 96 мм |
| Глибина сидіння | 55 |
| Мoдель | G08221350 |
| Матеріал | Тканина (100% поліестер), метал |
| Наявність підсклянників | Так, 2 шт. |
| Розміри у розкладному положенні (висота) | 81 |
| Розміри в розкладному положенні (глибина) | 136.5 |
| Розміри в розкладному положенні (ширина) | 72.5 |
| Тип | Масажне крісло електричне |
| Тип масажу | 6-точковий вібраційний Масаж |
| Потрібне складання | Да |
| Керування | 2-кнопковий пульт з USB-роз'ємом |
| Функція вібрації | Да |
| Функція електричного розкладання | Да |
| Колір | Світлосірий |
| Ширина | 72.5 мм |
| Ширина сидіння | 49 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 696 ₴



