
Масажне крісло Gravora електричне 6-точковий вібраційний масаж сірий
24 637 ₴
- В наявності
- Код: 188071241
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричне масажне крісло Gravora моделі G06221343 з 6-точковим вібраційним масажем. Розміри: 73х94х101,5 см. Колір: світло-сірий. Крісло призначене для релаксації та масажу різних груп м'язів із використанням вібраційної технології. Компактний розмір дозволяє розмістити крісло в будь-якому інтер'єрі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 101.5 мм |
| Глибина | 94 мм |
| Кількість точок масажу | 6 |
| Мoдель | G06221343 |
| Живлення | Електрична |
| Тип | Масажне крісло |
| Тип масажу | Вібраційний |
| Ширина | 73 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 637 ₴



